O NAS

Mommy Planner to Polska marka produkująca pamiętniki, plannery oraz notatniki dla całych rodzin. W swoich produktach stawiamy na prostotę, minimalizm i design. Naszymi podstawowymi wartościami jest rodzina oraz  jakość, lokalność i kreatywność.

Każdy z naszych produktów został starannie zaprojektowany, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Sercem każdego tworzonego przez nas produktu jest możliwość inspirowania naszych klientów do tworzenia czegoś wyjątkowego.

Nasze plannery i notatniki służą lepszemu planowaniu i organizowaniu codzienności. Naszą misją jest inspirowanie kobiet do organizowania, upraszczania i kreowania świeżej przestrzeni dla lepszego życia.

Nasza kolekcja pamiętników oferuje nowoczesne, stylowe i minimalistyczne formy w których możecie zawrzeć najważniejsze i najpiękniejsze momenty z życia Waszego i Waszych dzieci. Nasze pamiętniki są szczególną pamiątką dzięki której możecie pielęgnować wspomnienia. Dopracowane w każdym najmniejszym szczególe i detalu, tak aby wyjść naprzeciw każdej rodzinie.

Mamy nadzieję, że nasze produkty staną się cennym kawałkiem Waszej codzienności!

“Nasze produkty to otwarta przestrzeń na najpiękniejsze wspomnienia z Waszego życia”

Recenzje

“Najpiękniejsze pamiętniki dla dzieci na rynku. Minimalistyczne, eleganckie. Zawierają najważniejsze informacje i dają możliwość personalizacji pamiętnika pod siebie. Zależało mi na tym, aby pamiętniki moich córek nie były dziecinne, w misie czy ze zdjęciami obcych dzieci. Oh baby to klasa sama w sobie…”

„Na oh baby natrafiłam zupełnym przypadkiem na Instagramie ? Od razu wiedziałam, że to będzie mój wymarzony album dla synka. Dlaczego? Po pierwsze: desing (minimalizm jest najlepszy, okładka od razu skradła moje serce, nie lubię tych kolorowych infantylnych obrazków)…”

„Pamiętnik Oh baby będzie cudowną pamiątką dla mojego synka, Olka. Póki co ma dopiero 11 miesięcy, ale gdy dorośnie, przeczyta zapisane przez jego Mamę kartki – na pewno wzruszy się nie jeden raz…”

„Mommy planner skradł moje serce już na samym początku – jest dokładnie tym czego od zawsze szukałam w planerze! Ma w sobie wszystko co niezbędne. Dzięki niemu jestem w stanie dbać o siebie i moją prace na 200%! Sama wypełniam daty, więc wystarcza akurat na tyle, na ile jest potrzebny!… „

„Przez moje ręce przewinęło się mnóstwo kalendarzy, notatników i plannerów. Ten jest inny – wyjątkowy. Już na pierwszy rzut oka wyróżnia się eleganckim designem. Złote wykończenia tylko mnie utwierdzają, że trzymam w rękach coś niesamowitego. Otwierając go przenosimy się w świat stworzony dla mam…”