1. Możliwe sposoby zapłaty:
 • przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy (przedpłata)

Numer rachunku: 55 1140 2004 0000 3402 7820 1967 (mBank)

 • przy odbiorze towaru – płatność gotówką (pobranie)
 • za pośrednictwem serwisu przelewy24.pl (udostępnianego przez PayPro Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-357 Poznań, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego po numerem KRS 0000347935, numer NIP 7792369887, o kapitale zakładowym wynoszącym 4 500 000 złotych, w całości opłaconym, wpisaną do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem podmiotu w UKNF IP24/2014, jako krajowa instytucja płatnicza) – płatność online przelewem albo kartą kredytową/debetową.
 • za pośrednictwem serwisu tpay.com (udostępnianego przez Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna ul. Św. Marcin 73/6, 61-808 Poznań. wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego po numerem KRS: 0000412357, NIP: 7773061579, o kapitale zakładowym wynoszącym: 5.494.980 PLN (wpłacony w całości).
 1.  Sprzedawca jest płatnikiem VAT. Na każdy towar wystawiana jest faktura VAT.
 2.   Dostawy są realizowane za pośrednictwem firm kurierskich na terenie Polski oraz poza jej granicami (wg cennika dostaw).
 3.   Informacje o warunkach dostawy, w tym o sposobie dostawy, kosztach dostawy i terminie dostawy zamówionych produktów znajdują się na stronie internetowej Sklepu internetowego i Klient ma możliwość zapoznania się z nimi przed złożeniem zamówienia.
 4.   Klient zobowiązuje się do odbioru zamówionych produktów wysłanych za pobraniem.
 5.   Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:
 • Czas kompletowania Produktu wynosi od 1 do 4 Dni Roboczych.
 • Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 3 Dni Roboczych (dostawa następuje wyłącznie w Dni Robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).
 • Jeśli przy składaniu zamówienia w sklepie widnieje informacja o późniejszej realizacji zamówienia, przesyłki będą dostarczane w późniejszym terminie, podanym na stronie sklepu www.mommyplanner.pl
 1.   Koszty dostawy zamówień na terenie Polski:
 • KURIER DHL (PRZEDPŁATA) – 15,90 zł
 • KURIER DHL (POBRANIE) – 18,89
 • PACZKOMATY INPOST (PRZEDPŁATA) – 12,90 zł
 1.   W przypadku zamówień na kwotę łącznie wyższą niż 299zł Sprzedawca ponosi koszty dostawy.

     Procedura w przypadku uszkodzenia paczki przez przewoźnika

 1. Klient powinien sprawdzić stan przesyłki przed odbiorem, a w szczególności stan opakowania wierzchniego. Uszkodzone opakowanie może oznaczać również uszkodzenie przesyłanych Towarów.
 2. Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona, ale tylko spisanie protokołu szkody w obecności kuriera daje podstawę do dochodzenia ewentualnych roszczeń wobec firmy kurierskiej.
 3. Jeżeli Towar został uszkodzony pomimo kompletnego opakowania, Klient może zgłosić ten fakt przewoźnikowi w ciągu tygodnia od przyjęcia przesyłki.
 4. Klient ma prawo odmówić przyjęcia przesyłki gdy:
 • Posiada ona uszkodzenia mechaniczne (należy spisać protokół szkody w obecności kuriera i powiadomić Sprzedawcę)
 • Jeżeli Towar jest niezgodny z umową sprzedaży (należy niezwłocznie powiadomić Sprzedawcę)