Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN

Mama to najukochańsza osoba w życiu dziecka, dlatego jeżeli pragniesz pomóc swojemu maluchowi w stworzeniu wyjątkowego upominku dla Mamusi – ta książeczka będzie genialnym rozwiązaniem! Na 16 stronnicach otulonych śliczną, liliową oprawą ze złotym tłoczeniem, każde dziecko znajdzie przestrzeń, w której da upust swojej kreatywności!

Książeczka dla Ciebie, Mamusiu – urok własnoręcznego arcydzieła 

Twój syn lub córka kocha kolorować, wypełniać i tworzyć urocze prace plastyczne? Pragniesz zainspirować jego/ją do ciekawej aktywności artystycznej i pomóc w stworzeniu wyjątkowego dzieła? Dzięki Książeczce dla Ciebie, Mamusiu Twoje dziecko znajdzie niecodzienny sposób na wyrażenie swoich uczucia względem rodzica, a wszystko to własnymi rączkami! Mało tego – czas spędzony nad książeczką będzie rewelacyjną zabawą! 

Wydana z troską o najdrobniejsze szczegóły publikacja zachęca najmłodszych do kreatywności, a powstała dzięki niej laurka będzie świetnym upominkiem na każdą okazję, i bez okazji! Przyjazne wskazówki, poręczna forma i angażująca dziecko zawartość pomogą krok po kroku opracować urocze dzieło pełne rysunków, wycinanek, wierszyków, naklejek i innych fantazyjnych kreacji. Każdy mały/a artysta/ka z dumą obdaruje nim swoją Mamusię!

„Książeczka dla Ciebie, Mamusiu’ to dziecięca wersja Waszych ulubionych „Książeczek o Tobie”, w której znajdziesz dużo kolorowania i troszkę uzupełniania. Książeczkę dziecko może uzupełnić samo jeśli posiada już umiejętność pisania lub z pomocą innej dorosłej osoby. 

Dla Mamusi na każdą okazję!

Książeczka dla Ciebie, Mamusiu powstała z myślą o najmłodszych, którzy marzą o tym, aby stworzyć dla Mamy szczególny prezent na Dzień Mamy, urodziny, pod choinkę, na Mikołaja, jak również każdą inną szczególną okoliczność lub tak po prostu – bez okazji. Każdy rodzic z pewnością doceni wysiłek swojej pociechy, a powstała w ten sposób niepowtarzalna pamiątka jeszcze nie raz (i nie dwa) wzruszy do łez. 

Podsumowując, Książeczka dla Ciebie, Mamusiu łączy w sobie:

  • Format: A6
  • 16 stron do kreatywnego wypełnienia (treści neutralne pod względem płci dziecka)
  • Piękną oprawę w odcieniu liliowym ze złotym tłoczeniem
  • W środku papier 120g

Wersję Książeczka dla Ciebie, Mamusiu przeznaczona jest dla każdego dziecka, które chce ofiarować swojej Niesamowitej Mamie wyjątkowy upominek, a dla każdego Super taty przygotowaliśmy Książeczkę dla Ciebie, Tatusiu. Starsze dzieci z kolei, mogą wyrazić swoje uczucia względem rodziców w postaci naszych bestsellerów, wśród których znajdą: Książeczkę o Tobie „tato … oraz Książeczkę o Tobie „mamo … .

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...