Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN

Pamiętnik "oh kids" Soft Mint - stwórz niezwykłą kolekcję wspomnień Twojego dziecka 

Pamiętnik „oh kids” Soft Mint to wyjątkowa forma dziennika, który pomoże Ci opracować najpiękniejszy zbiór wspomnień i przeżyć z dziecięcych lat Twojej pociechy. To miejsce idealne na zapisanie każdej zabawnej, uroczej, szalonej czy wzruszającej chwili.

Opracowany z dbałością o każdy szczegół pamiętnik to "płótno" idealne do opisania Waszych wspólnych przeżyć. Znajdziecie w nim miejsce na anegdoty o niesamowitych przygodach, zabawnych powiedzonkach czy momentach wartych zapamiętania. Wpisy pomogą na bieżąco uwiecznić najcudowniejsze wydarzenia. Po wielu latach, lektura pamiętnika będzie wyjatkowo wzruszająca i da całą masę radości. Warto zatem wypełniać go przy każdej szczególnej, jak i całkiem zwyczajnej okazji.

Zbieraj najpiekniejsze momenty z Pamiętnikiem "oh kids" Soft Mint

Każdy moment naszego życia jest unikalny i dobrze jest o tym pamiętać. W pamiętniku "oh kids" zapiszesz zatem zabawne powiedzonka i mądrości, opiszesz urocze miny i największe psoty, a także zanotujesz pytania, które postawione przez Twoje dziecko wprawiły Cię w zakłopotanie lub rozbawiły do łez. Tym sposobem wszystkie te miłe chwile nie umkną, a zostaną z Wami na zawsze. Pamietnik "oh kids" to piękna oprawa wyjątkowych wydarzeń. Zapiski na karteczkach czy w telefonie mogą nie przetrwać próby czasy, dlatego ich zebranie w jednym miejscu to najlepszy sposób na utrwalenie Waszych przeżyć.

"Oh kids" - dlaczego to taki szczególny pamiętnik?

Pamiętnik "oh kids" Soft Mint zawiera 96 stron gotowych na zapełnienie najpiekniejszymi chwilami. Poszczególne stronnice przeznaczone na wpisy posiadają specjalne miejsce na zapisanie daty, wieku dziecka, miejsca oraz adnotacji o Waszych przeżyciach. Ważnym elementem jest również kronika. Stanowi ona świetne miejsce nie tylko na zapiski, ale i zdjęcia dopełniające radosne i wzruszające treści.

Podsumowując, "oh kids" to:

  • Kolor Soft Mint to len w subtelnym odcieniu mięty, uzupełniony eleganckim białym tłoczeniem na okładce (pamiętnik dostępny również w odcieniu Very Strawberry oraz Sunny)
  • Pamiętnik posiada praktyczną zieloną tasiemkę do zaznaczania wybranych stron
  • Piękna, elegancka twarda okładka książkowa oprawiona płótnem
  • Format: 185 x 215mm
  • Wysokiej jakości biały papier 120g
  • 96 stron na Wasze wspomnienia
  • Początek i koniec pamiętnika z piękną kolorową grafiką
  • Produkt został w 100% zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...