Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Wysyłka od: 13.50 PLN

Pamiętnik "oh kids" Very Strawberry - opracuj najpiękniejszą kolekcję wspomnień Twojego dziecka

Pamiętnik „oh kids” Very Strawberry to genialny sposób na stworzenie wyjątkowego dziennika pełnego najpiękniejszych wspomnień i przeżyć z dzieciństwa Twojej pociechy. Znajdziesz w nim miejsce na zanotowanie wszystkich zabawnych, uroczych, szalonych, ale i wzruszających wydarzeń.

Ten nietuzinkowy pamiętnik pomieści anegdoty o Waszych wspólnych przygodach. To miejsce na opowieści o niesamowitych przeżyciach, uroczych powiedzonkach czy wyjątkowych chwilach, których nie chcecie zapomnieć. Zapiski pozwolą na bieżąco utrwalać na papierze najcudniejsze momenty. Lektura pamiętnika w przyszłości z pewnością da mnóstwo radości i będzie okazją do przeżycia wszystkiego raz jeszcze.

Kolekcjonuj chwile z Pamiętnikiem "oh kids" Very Strawberry!

Pamiętaj! Każda chwila jest niepowtarzalna, dlatego też zapisując pytania, którymi Twoje dziecko wprawiło Cię w osłupienie lub rozbawiło do łez, cytując mądrości, refleksje, opisując zabawne minki czy szalone wybryki, sprawisz, że te szybko upływające momenty zostaną z Wami na zawsze. Z pamiętnikiem "oh kids" zyskujesz piękną oprawę najcudowniejszych wydarzeń. Notatki w telefonie czy pojedynczych karteczkach, mogą nie przetrwać próby czasu. Z "oh kids" żadne wspomnienie nie umknie Waszej uwadze.

"Oh kids" - dlaczego ten pamiętnik jest wyjątkowy?

Pamiętnik "oh kids" Very Strawberry to 96 stron na opisanie najpiękniejszych chwil z życia Twojego dziecka. Stronnice przeznaczone na poszczególne wpisy zostały uzupełnione w specjalnie przygotowane miejsca na datę, wiek dziecka, miejsce oraz adnotację o emocjach towarzyszących danej sytuacji. Całość dopełniono również kroniką. Możesz opisać w niej szczególne momenty, jak również wkleić zdjęcia będące świetnym uzupełnieniem wzruszających i radosnych treści.

Podsumowując, "oh kids" to:

  • Kolor Very Strawberry, czyli subtelny len w odcieniu czerwieni z pięknym złotym tłoczeniem na okładce (pamiętnik dostępny również w odcieniu Sunny i Soft Mint)
  • Praktyczna czerwona tasiemka do zaznaczania konkretnych stron
  • Piękna, luksusowa twarda okładka książkowa oprawiona płótnem
  • Format: 185 x 215mm
  • Wysokiej jakości biały papier 120g
  • 96 stron na Wasze wspomnienia
  • Wstęp i zakończenie pamiętnika dopełnione piękną kolorową grafiką
  • Projekt i produkcja w 100% w Polsce
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...