Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN

Pamiętnik dziewczynki „oh girl” Classic Linen – bo dorastanie warte jest pięknej pamiątki

Pamiętnik dziewczynki „oh girl” Classic Linen to niezwykła opowieść o najważniejszych momentach z życia Twojej dorastającej córki. Podróż przez cały pełen wrażeń okres dojrzewania! Opiszecie tutaj czas od 5 urodzin, przez pierwsze chwile w przedszkolu, odkrywcze lata w szkole podstawowej, po pełen zmian okres szkoły średniej. To szalona i niezwykła zarazem przygoda, w której jako rodzice towarzyszymy naszym dzieciom. Naprawdę zasługuje zatem na piękne opisanie, a z pamiętnikiem „oh girl” zadanie to staje się wielką przyjemnością.

Wpisy o radosnych, ale i trudnych momentach, o talentach, pasjach i pierwszych sympatiach, marzeniach do spełnienia i urodzinowych życzeniach czy najważniejszych chwilach każdego mijającego roku – to miejsce, gdzie spiszenie wszystko to co z czasem umyka, a tutaj pozostanie z Wami na dłużej. W naszym wyjątkowym dzienniku, nie zabrakło też miejsca na wyjątkowe wiadomości od szczególnych osób! Pamiętnik dziewczynki „oh girl” Classic Linen daje bowiem, w której parę słów wsparcia załączyć może każde z rodziców, rodzeństwo, ukochana babcia i dziadek, ciocia, wujek lub najlepsza przyjaciółka!

Całość uzupełnia przy tym dodatkowa przestrzeń do pomysłowego zagospodarowania. Możesz dopełnić ją listem do dziecka, rysunkiem, dodatkową fotografią bądź odciskiem dłoni. Znajdziecie tutaj także zakładkę do zapisania cytatów, powiedzonek lub innych wartych uwiecznienia informacji.

Szczere rozmowy z córką – coroczny rytuał bliskości

Bliskim naszemu sercu elementem, którego nie mogło zabraknąć na kartach pamiętnika dziewczynki „oh girl” jest coroczny wywiad z pociechą. Lata biegną, a nasze dzieci zmieniają się każdego dnia, dojrzewają, odkrywają świat na swój sposób. Rozmowa w dniu urodzin (lub w innej wybranej chwili) będzie szansą na spędzenie czasu razem, porozmawianie od serca. Wszak takie właśnie wspólne momenty wzmacniają więzi rodzica z dzieckiem najlepiej. Codzienny pośpiech nie ułatwia nam budowania bliskości, dlatego chwila na szczerą rozmowę z przymrużeniem oka pomoże uwiecznić rzeczy ważne dla dziecka.

Pamiętnik dziewczynki „oh girl” Classic Linen - Upamiętnienie chwil nie ma terminu przydatności!

Twoja córeczka już dawno wyrosło z pieluch? Jest dumnym przedszkolakiem lub biega z tornistrem do szkoły? To, że nie rozpoczęliście zapisków razem z pamiętnikiem „oh baby” nie powinno powstrzymywać Was, przed kolekcjonowaniem kolejnych wspomnień z dziennikiem wspomnień z „oh girl”! W końcu to, że część wspólnych chwil za Wami, nie oznacza, że kolejne trzeba pominąć! Jesteśmy przekonani, że zyskacie przepiękną pamiątkę – zarówno rodzice, jak i dziecko, które teraz już bardziej świadome może opowiedzieć zupełnie nową, własną wersję wydarzeń do Waszej opowieści.

Zapiski w formie pamiętnika to coś wyjątkowego. „Oh girl” Classic Linen to zatem wspaniała pamiątka, ale i niecodzienny pomysł na upominek dla rodziców dzieci od 5 do 18 lat , ale i bohaterki opowieści, gdy ta wejdzie w dorosłość.

Podsumowując, pamiętnik dziewczynki “oh girl” Classic Linen, to:

 • Kolor Classic Linen, czyli delikatny odcień lnu dopełniony białym tłoczeniem
 • Pamiętnik wyposażony w czerwoną tasiemkę do zaznaczania konkretnych stron
 • Piękna, luksusowa twarda okładka książkowa oprawiona lnianym płótnem
 • Format: 185mm x 215mm
 • Wysokiej jakości biały papier 120g
 • 100 stron na Wasze wyjątkowe wspomnienia
 • Wstęp i zakończenie pamiętnika ozdobione śliczną kolorową grafiką
 • Projekt i produkcja w 100% zrealizowane w Polsce

Co skrywa w sobie pamiętnik dziecka „oh girl” Classic Linen?

Pamiętnik dziewczynki „oh girl” to miejsce, w której zbierzesz wszystkich szczególne wspomnienia swojej dorastającej córki. W jego wnętrzu znajdziesz:

Spis treści: Pięć lat – Sześć lat – Siedem lat – Osiem lat – Dziewięć lat – Dziesięć lat – Jedenaście lat – Dwanaście lat – Trzynaście lat – Czternaście lat – Piętnaście lat – Szesnaście lat – Siedemnaście lat – Osiemnaście lat – Szkoła podstawowa i szkoła średnia – Pierwsze przyjaźnie i miłości – Wyjątkowe wiadomości od wyjątkowych osób – Najśmieszniejsze powiedzonka i wspomnienia

Mamy nadzieję, że pamiętnik „oh girl” będzie niezwykłą pamiątką waszych wspólnych dni, które z wiekiem dziecka umykają tak szybko!

Sugestie:

 • Zdjęcia do pamiętnika najlepiej jest przyklejać za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, podklejek do zdjęć dostępnych w naszym sklepie lub taśm washi. Stosując zwykły klej możemy sprawić, że w rezultacie pamiętnik nie będzie wyglądać estetycznie.
 • Miejsce na odciski dłoni, rysunek lub list można wypełnić bezpośrednio w pamiętniku lub wklejając gotowe dzieło lub treść dedykacji/listu.
 • Kolor pamiętnika najlepiej sprawdzić poprzez powiększenie miniatury zdjęcia głównego. Pamiętaj, że kolor może różnić się nieznacznie w zależności od ustawień monitora/telefonu.

Pamiętnik „oh girl” dostępny jest również w wariancie kolorystycznym Bubble Gum. W naszym asortymencie znajdziesz także pamiętniki „oh boy” na kolekcję wspomnień dorastających chłopców: Cream Linen i Dark Blue.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...