Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Wysyłka od: 13.50 PLN

Pamiętnik chłopca „oh boy” Cream Linen – bo dorastanie to czas wart upamiętnienia

Pamiętnik chłopca „oh boy” Cream Linen to pełna miłości opowieść o najważniejszych chwilach z życia Twojego dorastającego syna. Podróż przez cały okres dojrzewania – od 5 urodzin, przez pierwsze chwile w przedszkolu, niezwykłe lata w szkole podstawowej, po pełen zmian okres szkoły średniej. Szalony rollercoaster dorastania i niezwykła przygoda, w której jako rodzice towarzyszymy naszym dzieciom warte są uwiecznienia – z pamiętnikiem „oh boy” zadanie to staje się czystą radością.

Wpisy o radosnych, ale i trudnych momentach, o talentach, zainteresowania i pierwszych sympatiach, marzeniach, życzeniach czy najważniejszych wspomnieniach z mijającego roku – to przestrzeń, gdzie zbierzecie wszystko! Każdą rzecz, która gdzieś z czasem umyka, tutaj zachowacie na dłużej. W naszym wyjątkowym dzienniku, nie zabrakło też miejsca na wyjątkowe wiadomości od szczególnych osób – pamiętnik chłopca „oh boy” Cream Linen zapewnia przestrzeń, w której parę ciepłych słów od siebie możne dołączyć każde z rodziców, rodzeństwo, ukochana babcia i dziadek, ciocia, wujek lub najlepszy przyjaciel!

Dziennik dopełnia również dodatkowa strona do pomysłowej aranżacji – możesz na niej napisać list do syna, załączyć rysunek lub fotografią bądź odcisk dłoni dziecka. Znajdziecie tutaj także zakładkę do zapisania cytatów, powiedzonek lub innych wartych zapamiętania informacji.

Szczere rozmowy z synem – coroczny rytuał bliskości

Ważnym elementem, o którym nie mogliśmy zapomnieć tworząc pamiętnik chłopca „oh boy” jest coroczny wywiad z pociechą. Czas pędzi nieubłaganie, a nasze dzieci zmieniają się z dnia na dzień, dojrzewają i odkrywają świat na swój sposób. Rozmowa w dniu urodzin (lub w innym wybranym momencie) będzie szansą na spędzenie czasu razem, na chwilę tylko dla Was. Cóż innego, niż takie właśnie szczere pogawędki, nie wzmacnia bardziej więzi rodzica z dzieckiem? Codzienny pośpiech nie ułatwia nam budowania bliskości, dlatego taki „wywiad” z przymrużeniem oka będzie świetnym pretekstem do zacieśniania relacji. Przy okazji sam stać się może pięknym wspomnieniem.

Pamiętnik chłopca „oh boy” Cream Linen – bo każda chwila jest ważna!

Twoje dziecko już dawno wyrosło z pieluch, jest dumnym przedszkolakiem lub biega z tornistrem do szkoły? Jeżeli nie mieliście okazji uwieczniać wspomnień z pamiętnikiem „oh baby” nic straconego! Dziennik wspomnień z „oh boy” to wspaniała okazja, aby zacząć! Przecież to, że część wspaniałych chwil za Wami, nie oznacza, że kolejne trzeba pominąć! Jesteśmy przekonani, że będzie to łapiąca za serce pamiątka – zarówno dla rodziców, jak i dziecka, które teraz już bardziej świadome może wnieść zupełnie nową – swoją własną perspektywę do Waszej opowieści.

Zapiski w formie dziennika „oh boy” Cream Linen to coś niepowtarzalnego, a pamiętnik stać się może oryginalnym pomysłem na upominek dla rodziców dzieci od 5 do 18 lat, ale i dla same bohatera opowieści, gdy ten wejdzie w dorosłość.

Podsumowując, pamiętnik chłopca “oh boy” Cream Linen, to:

 • Kolor Cream Linen, czyli delikatny odcień lniany dopełniony złotym tłoczeniem
 • Pamiętnik wyposażony w czerwoną tasiemkę do zaznaczania konkretnych stron
 • Piękna, luksusowa twarda okładka książkowa oprawiona lnianym płótnem
 • Format: 185mm x 215mm
 • Wysokiej jakości biały papier 120g
 • 100 stron na Wasze wyjątkowe wspomnienia
 • Wstęp i zakończenie pamiętnika ozdobione efektowną kolorową grafiką
 • Projekt i produkcja w 100% zrealizowane w Polsce

Co skrywa w sobie pamiętnik chłopca „oh boy” Cream Linen?

Pamiętnik chłopca „oh boy” to miejsce, w którym zbierzesz wszystkie najważniejsze wspomnienia z życia dorastającego syna. W jego wnętrzu znajdziesz:

Spis treści: Pięć lat – Sześć lat – Siedem lat – Osiem lat – Dziewięć lat – Dziesięć lat – Jedenaście lat – Dwanaście lat – Trzynaście lat – Czternaście lat – Piętnaście lat – Szesnaście lat – Siedemnaście lat – Osiemnaście lat – Szkoła podstawowa i szkoła średnia – Pierwsze przyjaźnie i miłości – Wyjątkowe wiadomości od wyjątkowych osób – Najśmieszniejsze powiedzonka i wspomnienia

Mamy nadzieję, że pamiętnik „oh boy” będzie wyjątkową pamiątką waszych wspólnych chwil, które wraz z dorastaniem dziecka umykają tak szybko!

Sugestie:

 • Zdjęcia do pamiętnika najlepiej jest przyklejać za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, podklejek do zdjęć dostępnych w naszym sklepie lub taśm washi. Stosując zwykły klej możemy sprawić, że w rezultacie pamiętnik nie będzie wyglądać estetycznie.
 • Miejsce na odciski dłoni, rysunek lub list można wypełnić bezpośrednio w pamiętniku lub wklejając gotowe dzieło lub treść dedykacji/listu.
 • Kolor pamiętnika najlepiej sprawdzić poprzez powiększenie miniatury zdjęcia głównego. Pamiętaj, że kolor może różnić się nieznacznie w zależności od ustawień monitora/telefonu.

Pamiętnik „oh boy” dostępny jest również w wariancie kolorystycznym Dark Blue. W naszym asortymencie znajdziesz także pamiętniki „oh girl” na kolekcję wspomnień dorastających dziewczynek: Classic Linen i Bubble Gum.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...