Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.50 PLN

Pamiętnik dziewczynki „oh girl” Bubble Gum – bo dorastanie to piękny czas wart uwiecznienia

Pamiętnik dziewczynki „oh girl” Bubble Gum to magiczna opowieść o najważniejszych chwilach z życia Twojej dorastającej córki. Podróż przez cały okres dojrzewania! Łączy czas od 5 urodzin, przez pierwsze chwile w przedszkolu, odkrywcze lata w szkole podstawowej, po pełen zmian okres szkoły średniej. Ten szalony rollercoaster i niezwykła przygoda, w której jako rodzice towarzyszymy naszym dzieciom wart jest pięknego opisania! Z pamiętnikiem „oh girl” zadanie to staje się wielką przyjemnością.

Wpisy o radosnych, ale i trudnych momentach, o talentach, pasjach i pierwszych sympatiach, marzeniach i życzeniach czy najważniejszych wspomnieniach z mijającego roku – to miejsce, gdzie uwiecznicie wszystko to, co z czasem umyka, a tutaj pozostanie z Wami na dłużej. W naszym wyjątkowym dzienniku, nie zabrakło też miejsca na wyjątkowe wiadomości od szczególnych osób – pamiętnik dziewczynki „oh girl” Bubble Gum oferuje przestrzeń, w której parę ciepłych słów od siebie możne dołączyć każde z rodziców, rodzeństwo, ukochana babcia i dziadek, ciocia, wujek lub najlepsza przyjaciółka!

Całość dopełnia również miejsce do pomysłowego zagospodarowania – listem do dziecka, rysunkiem, dodatkową fotografią bądź odciskiem dłoni. Znajdziecie tutaj także dodatkową zakładkę do zapisania cytatów, powiedzonek lub innych wartych uwiecznienia informacji.

Wywiad z córką – coroczny rytuał bliskości

Ważnym punktem, którego nie mogło zabraknąć na kartach pamiętnika dziewczynki „oh girl” jest coroczny wywiad z pociechą. Lata biegną, a nasze dzieci zmieniają się niczym w kalejdoskopie, dojrzewają, odkrywają świat na swój sposób. Rozmowa w dniu urodzin (lub w innej wybranej chwili) będzie szansą na spędzenie czasu razem, porozmawianie od serca. Cóż innego, niż takie właśnie wspólne momenty, nie wzmacnia bardziej więzi rodzica z dzieckiem? Codzienny pośpiech nie ułatwia nam budowania bliskości, dlatego taki „wywiad” z przymrużeniem oka z całą pewnością sam w sobie stanie się pięknym wspomnieniem.

Pamiętnik dziewczynki „oh girl” Bubble Gum - Na wspomnienia nigdy nie jest za późno!

Twoje dziecko już dawno wyrosło z pieluch? Jest dumnym przedszkolakiem lub biega z tornistrem do szkoły? Jeżeli nie rozpoczęliście przygody razem z pamiętnikiem „oh baby” nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć tworzyć tomik wspomnień z „oh girl”! W końcu to, że część chwil za Wami, nie oznacza, że kolejne trzeba pominąć! Gwarantujemy – będzie to wspaniała pamiątka! Ujmie zarówno dla rodziców, jak i dziecko, które teraz już bardziej świadome może wnieść zupełnie nową – swoją własną perspektywę do Waszej opowieści.

Zapiski w formie pamiętnika to coś wyjątkowego! „Oh girl” Bubble Gum to doskonały pomysł na upominek dla rodziców dzieci od 5 do 18 lat, ale i bohaterki opowieści, gdy ta wejdzie w dorosłość.

Podsumowując, pamiętnik dziewczynki „oh girl” Bubble Gum, to:

 • Kolor Bubble Gum Blue czyli słodki róż gumy balonowej dopełniony złotym tłoczeniem
 • Pamiętnik wyposażony w czerwoną tasiemkę do zaznaczania konkretnych stron
 • Piękna, luksusowa twarda okładka książkowa oprawiona płótnem
 • Format: 185mm x 215mm
 • Wysokiej jakości biały papier 120g
 • 100 stron na Wasze wyjątkowe wspomnienia
 • Wstęp i zakończenie pamiętnika ozdobione śliczną kolorową grafiką
 • Projekt i produkcja w 100% zrealizowane w Polsce

Co skrywa w sobie pamiętnik dziewczynki „oh girl” Bubble Gum?

Pamiętnik dziewczynki „oh girl” to miejsce, w której zbierzesz wszystkich szczególne wspomnienia swojej dorastającej córki. W jego wnętrzu znajdziesz:

Spis treści: Pięć lat – Sześć lat – Siedem lat – Osiem lat – Dziewięć lat – Dziesięć lat – Jedenaście lat – Dwanaście lat – Trzynaście lat – Czternaście lat – Piętnaście lat – Szesnaście lat – Siedemnaście lat – Osiemnaście lat – Szkoła podstawowa i szkoła średnia – Pierwsze przyjaźnie i miłości – Wyjątkowe wiadomości od wyjątkowych osób – Najśmieszniejsze powiedzonka i wspomnienia

Mamy nadzieję, że pamiętnik “oh girl” będzie niezwykłą pamiątką waszych wspólnych dni, które z wiekiem dziecka umykają tak szybko!

Sugestie:

 • Zdjęcia do pamiętnika najlepiej jest przyklejać za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, podklejek do zdjęć dostępnych w naszym sklepie lub taśm washi. Stosując zwykły klej możemy sprawić, że w rezultacie pamiętnik nie będzie wyglądać estetycznie.
 • Miejsce na odciski dłoni, rysunek lub list można wypełnić bezpośrednio w pamiętniku lub wklejając gotowe dzieło lub treść dedykacji/listu.
 • Kolor pamiętnika najlepiej sprawdzić poprzez powiększenie miniatury zdjęcia głównego. Pamiętaj, że kolor może różnić się nieznacznie w zależności od ustawień monitora/telefonu.

Pamiętnik „oh girl” dostępny jest również w wariancie kolorystycznym Classic Linen. W naszym asortymencie znajdziesz także pamiętniki „oh boy” na kolekcję wspomnień dorastających chłopców: Cream Linen i Dark Blue.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...