Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Wysyłka od: 13.50 PLN

Pamiętnik chłopca „oh boy” Dark Blue – bo dorastanie to czas wart pięknej pamiątki

Pamiętnik chłopca „oh boy” Dark Blue to magiczna opowieść o najważniejszych chwilach z życia Twojego dorastającego syna. Podróż przez cały okres dojrzewania – od 5 urodzin, przez pierwsze chwile w przedszkolu, niezwykłe lata w szkole podstawowej, po pełen zmian okres szkoły średniej. Ten szalony rollercoaster i niezwykła przygoda, w której jako rodzice towarzyszymy naszym dzieciom warte są uwiecznienia – z pamiętnikiem „oh boy” zadanie to staje się czystą radością.

Wpisy o radosnych, ale i trudnych momentach, o niezwykłych talentach, pasjach i pierwszych sympatiach, marzeniach, życzeniach czy najważniejszych wspomnieniach z mijającego roku – to miejsce, gdzie uwiecznicie wszystko! Wszystko to, co z czasem umyka, tutaj pozostanie z Wami na dłużej. W naszym wyjątkowym dzienniku, nie zabrakło też miejsca na wyjątkowe wiadomości od szczególnych osób – pamiętnik chłopca „oh boy” Dark Blue oferuje przestrzeń, w której parę ciepłych słów od siebie możne dołączyć każde z rodziców, rodzeństwo, ukochana babcia i dziadek, ciocia, wujek lub najlepszy przyjaciel!

Całość dopełnia również dodatkowa strona do pomysłowego zagospodarowania – możesz na niej napisać list do dziecka, załączyć rysunek lub fotografią bądź odcisk dłoni dziecka. Znajdziecie tutaj także zakładkę do zapisania cytatów, powiedzonek lub innych wartych zapamiętania informacji.

Wywiad z synem – coroczny rytuał bliskości

Ważnym punktem, którego nie mogło zabraknąć na kartach pamiętnika chłopca „oh boy” jest coroczny wywiad z pociechą. Czas pędzi nieubłaganie, a nasze dzieci zmieniają się niczym w kalejdoskopie, dojrzewają i odkrywają świat na swój sposób. Rozmowa w dniu urodzin (lub w innej wybranej chwili) będzie szansą na spędzenie czasu razem, na szczerą pogawędkę. Cóż innego, niż takie właśnie wspólne momenty, nie wzmacnia bardziej więzi rodzica z dzieckiem? Codzienny pośpiech nie ułatwia nam budowania bliskości, dlatego taki „wywiad” z przymrużeniem oka będzie ku temu wspaniałą okazją. Przy okazji sam stając się pięknym wspomnieniem.

Pamiętnik chłopca „oh boy” Dark Blue – Zawsze warto upamiętniać ważne chwile!

Twoje dziecko już dawno wyrosło z pieluch, jest dumnym przedszkolakiem lub biega z tornistrem do szkoły? Jeżeli nie rozpoczęliście przygody z zapisem wspomnień razem z pamiętnikiem „oh baby” nic straconego! Tomik wspomnień z „oh boy” to świetna okazja, aby zacząć! W końcu to, że część chwil za Wami, nie oznacza, że kolejne trzeba pominąć! Gwarantujemy – będzie to wzruszająca pamiątka – zarówno dla rodziców, jak i dziecka, które teraz już bardziej świadome może wnieść zupełnie nową – swoją własną perspektywę do Waszej opowieści.

Zapiski w formie dziennika „oh boy” Dark Blue to coś wyjątkowego, dlatego pamiętnik będzie świetnym pomysłem na upominek dla rodziców dzieci od 5 do 18 lat, ale i dla bohatera opowieści, gdy ten wejdzie w dorosłość.

Podsumowując, pamiętnik chłopca “oh boy” Dark Blue, to:

 • Kolor Dark Blue, czyli stylowy odcień ciemnego niebieskiego dopełniony białym tłoczeniem
 • Pamiętnik wyposażony w czerwoną tasiemkę do zaznaczania konkretnych stron
 • Piękna, luksusowa twarda okładka książkowa oprawiona płótnem
 • Format: 185mm x 215mm
 • Wysokiej jakości biały papier 120g
 • 100 stron na Wasze wyjątkowe wspomnienia
 • Wstęp i zakończenie pamiętnika ozdobione efektowną kolorową grafiką
 • Projekt i produkcja w 100% zrealizowane w Polsce

Co skrywa w sobie pamiętnik chłopca „oh boy” Dark Blue?

Pamiętnik chłopca „oh boy” to miejsce, w której zbierzesz wszystkie szczególne momenty z życia dorastającego syna. W jego wnętrzu znajdziesz:

Spis treści: Pięć lat – Sześć lat – Siedem lat – Osiem lat – Dziewięć lat – Dziesięć lat – Jedenaście lat – Dwanaście lat – Trzynaście lat – Czternaście lat – Piętnaście lat – Szesnaście lat – Siedemnaście lat – Osiemnaście lat – Szkoła podstawowa i szkoła średnia – Pierwsze przyjaźnie i miłości – Wyjątkowe wiadomości od wyjątkowych osób – Najśmieszniejsze powiedzonka i wspomnienia

Mamy nadzieję, że pamiętnik „oh boy” będzie niezwykłą pamiątką waszych wspólnych dni, które wraz z dorastaniem dziecka umykają tak szybko!

Sugestie:

 • Zdjęcia do pamiętnika najlepiej jest przyklejać za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, podklejek do zdjęć dostępnych w naszym sklepie lub taśm washi. Stosując zwykły klej możemy sprawić, że w rezultacie pamiętnik nie będzie wyglądać estetycznie.
 • Miejsce na odciski dłoni, rysunek lub list można wypełnić bezpośrednio w pamiętniku lub wklejając gotowe dzieło lub treść dedykacji/listu.
 • Kolor pamiętnika najlepiej sprawdzić poprzez powiększenie miniatury zdjęcia głównego. Pamiętaj, że kolor może różnić się nieznacznie w zależności od ustawień monitora/telefonu.

Pamiętnik „oh boy” dostępny jest również w wariancie kolorystycznym Cream Linen. W naszym asortymencie znajdziesz także pamiętniki „oh girl” na kolekcję wspomnień dorastających chłopców: Classic Linen i Bubble Gum.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...